Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really pretty nice and beautiful
Color: Purple
Price: £1.58
Original Price: £1.98
| Material | ABS |
| Color | Purple |
| Length | Short |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.2 in |
| Length | 0.5/0.7/0.8/1/0.6/0.9/0.5/0.7 in |
| Width | 0.4/0.7/0.4/0.7/0.3/0.6 in |
| SKU | sb260228165721681982434 |
Overall Rating: 4.75/5
Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really pretty nice and beautiful
Color: Purple
Author: g***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute perfect size nails
Color: Multicolor
Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute
Color: Purple
Author: s***2
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: cute nails fit me nice though sticky pads are useless couldn't sleep one night with them😐🙃 had to buy nail glue
Color: Multicolor